„Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją, lecz starzeją się bo przestają się bawić”

Właśnie! Zabawa – to jest słowo klucz. Zabawa to jest to czym się zajmujemy, co lubimy, co organizujemy, a w czym nie mamy sobie równych. Ale nie tylko! Staramy się też pokazywać, jak bawić się bezpiecznie, zdrowo, a przy tym nauczyć dzieci czegoś pożytecznego.

Zajmujemy się organizacją przyjęć dla najmłodszych oraz wypożyczaniem sprzętu na przeróżne eventy dla dzieciaków: komunie, wesela, urodziny, przyjęcia:

Posiadamy zamki dmuchane, maszynkę do popcornu, robimy watę cukrową, mamy fontannę czekoladową, zabawki, akcesoria do zabawy , oprawę muzyczną – czyli wszystko co lubią dzieci. (i nie tylko dzieci!)

Na Państwa życzenie możemy zrobić pełną fotorelacje z przyjęcia, albo „mini fotoksiążke”, gdzie każdy z uczestników własnoręcznie przyklei swoje zdjęcie oraz je podpisze, tak żeby organizator miał pamiątkę ze swojej imprezy 😊

W naszej działalności kładziemy duży nacisk na ekologię – która jest dla nas ważna, wszystkie opakowania których używamy są z tworzyw ekologicznych, wszystko w myśl zasady „Save the environment save future!”

Używamy tylko i wyłącznie zdrowych produktów, mamy ekologiczny popcorn, do którego używamy tylko i wyłącznie zdrowej soli himalajskiej, bądź papryki wędzonej by nadać wyjątkowy smak.

Do waty cukrowej używamy tylko zdrowych jadalnych barwników

Czekoladę do fontanny mamy najlepszej jakości, o wysokiej zawartości kakao!

Co nas wyróżnia? Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego zlecenia, otwartość na przeróżne pomysły oraz mega pozytywne nastawienie! 😊